Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
Zajímavosti
Seřadit dle:
2. 9. 2014   |   Zajímavosti

S projektem Česko chutná skvěle si v tuzemských restauracích pochutnáte

Agentura CzechTourism spustila kampaň na podporu české gastronomie. Cílem je motivovat návštěvníky k cestování po Česku a k návštěvě restaurací s certifikátem Czech Specials, kterých je již téměř 400 po celé České republice.

více ...
17. 7. 2014   |   Zajímavosti

Vydejte se v létě za moravským vínem do otevřených sklepů v Pavlově

Dovolená na jižní Moravě - to jsou procházky mezi vinicemi, cyklovýlety po vinných stezkách nebo posezení ve sklípku. Určitě však nesmí být opomenuto "Léto otevřených sklepů", kdy se návštěvníci postupně podívají do jedenácti pavlovských vinařství a budou mít možnost ochutnávat kromě skvělého vína také místní speciality.

více ...
2. 7. 2014   |   Zajímavosti

Série letošních veteránských setkání Czech Hero Ride se přehoupla do své druhé poloviny

Během víkendu 18. – 20. července proběhne již šestá ze série devíti letošních rally historických automobilů Czech Hero Ride, které se konají na řadě atraktivních míst České republiky a doprovází je bohatý kulturní program určený nejen příznivcům motorismu. Veteran Rally Ústí nad Labem je, stejně jako ostatní veteránská setkání tohoto projektu, zasvěcena určité době, tématu a slavné motoristické značce – automobilovým legendám – Emilu Kolbenovi a Čeňku Daňkovi a značce vozu Praga Piccolo.

více ...
23. 5. 2014   |   Zajímavosti

O víkendu zahájí festival IGNIS BRUNENSIS

STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS – XVII. mezinárodní přehlídka ohňostrojů s hudbou se uskuteční v hlavní soutěžní části na hladině Brněnské přehrady (7.6., 11.6., 14.6., 18.6.). Přístaviště, pláže a okolí přehradního jezera vytváří pro desetitisíce nadšených diváků příjemný přírodní amfiteátr s nádherným výhledem na zrcadlící se ohňostroje na vodní hladině. 

více ...
22. 5. 2014   |   Zajímavosti

Zítra začíná pátý ročník Noci kostelů

Již zítra, v pátek 23. května 2014, se uskuteční pátý ročník Noci kostelů. Srdečně vás tímto zveme k návštěvě 194 objektů, které budou veřejnosti zpřístupněny v rámci litoměřické diecéze.

více ...
22. 5. 2014   |   Zajímavosti

Na Okoř jezdí dětský vlak Cyklohráček

O víkendech začal jezdit z Prahy na Okoř a dále do Slaného turistický Cyklohráček. Je to výletní motorový vlak upravený pro děti jako velké pojízdné hřiště a doplněný vozem pro cyklisty. Bude vozit cestující za běžné jízdné ČD či na opencard podle tarifu Pražské integrované dopravy. Z Prahy do Slaného bude vyjíždět o sobotách, nedělích a svátcích vždy v 9:10 a ve 13:41, zpět ze Slaného do Prahy vyrazí v 11:31 a v 17:10. Provoz byl zahájen 17. května. Jde o společný projekt Českých drah, hlavního města Prahy a ROPID.

více ...
9. 5. 2014   |   Zajímavosti

Centrála cestovního ruchu Východní Morava zahájila IC TOUR 2014

Rozsáhlou kontaktní kampaň pod názvem IC Tour zahájila Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Kampaň je součástí marketingových aktivit k podpoře domácího cestovního ruchu, jimiž Centrála propaguje turistické atraktivity a nabídku Zlínského kraje.

více ...
30. 4. 2014   |   Zajímavosti

Běžíme na hrad

Projekt Běžíme na hrad je zaměřený na rodiny s malými dětmi. Do prvního ročníku akce se zapojilo pět velkých a velmi zajímavých hradů z celé České republiky: Točník, Bouzov, Velhartice, Kunětická hora a Loket, na kterém se uskuteční závěrečné vyhlášení.

více ...
30. 4. 2014   |   Zajímavosti

Letošní série závodů Czech Hero Ride odstartuje již o prvním květnovém víkendu

Začátkem měsíce května zahájí organizátoři jarní část série závodů historických automobilů Czech Hero Ride, které proběhnou na řadě atraktivních míst České republiky. Vznik originálního projektu iniciovala vloni agentura CzechTourism.

více ...
27. 4. 2014   |   Zajímavosti

Vzniklo Fórum cestovního ruchu

14. dubna bylo založeno Fórum cestovního ruchu, které je nezávislou komunikační platformou pro koordinaci a prezentaci zájmů podnikatelů v cestovním ruchu, a to jak směrem do odvětví tak vně.

více ...
Stránka 2 z 4
Výsledky 11 - 20 z 33

2