Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
místo ve filmu
Seřadit dle:
30. 11. 2011   |   místo ve filmu

Propagace místa ve filmu chce trpělivost

Staré známé přísloví říká – „za málo peněz hodně muziky“. Všichni máme rádi, když k nákupu dostaneme i nějaký ten bonus navíc. Jistě jste se setkali s nabídkou typu sušenky tři plus jedna zdarma, cena platí při nákupu dvou kusů, ubytování se snídaní a vstupem do sauny zdarma. V poslední době jde o čím dál více využívanou strategii přístupu k trhu. Nejedná se o nic jiného než o převedení známého ekonomického zákona do běžné praxe – úspory z rozsahu produkce, nebo, chcete-li, s rostoucí produkcí klesají náklady.

více ...
18. 11. 2011   |   místo ve filmu

Ostrava jde filmu naproti

Na jaře zástupci ostravského magistrátu shlédli prezentaci agentury CzechTourism, která se věnovala motivaci turistů k cestě za filmovou lokací. Tato prezentace byla pro pracovníky z odboru ekonomického rozvoje města Ostravy impulsem pro aktivity, které směřují k přilákání filmařů do regionu. Cílem Ostravska je stát se přátelskou destinací pro filmaře, tzv. „film friendly lokací“, která nabízí filmovým tvůrcům soubor finančních pobídek a usnadnění administrativy, především při pronájmu lokací.

více ...
14. 11. 2011   |   místo ve filmu

Česko po indicku, film Rockstar měl premiéru

Jedním z posledních filmových počinů, který se částečně natáčel v České republice, je snímek režisérské  hvězdy indické kinematografie, Imtiaze Aliho. Ve filmu Rockstar budou diváci  kromě romantických pražských zákoutí obdivovat také libereckou radnici nebo Sychrov a Loučeň.

více ...
31. 10. 2011   |   místo ve filmu

Jakub Hlaváček: Děj musí mít před product placementem přednost

Každý den na nás coby spotřebitele útočí nejrůznější reklama. Reklamních sdělení je tolik, že se časem náš mozek přizpůsobil a dokáže některou reklamu účinně filtrovat.

více ...
20. 10. 2011   |   místo ve filmu

Product placement – ideální nástroj na podporu destinací

V kanceláři slavného amerického režiséra Woodyho Allena si podávají dveře představitelé nejrůznějších měst s jednoduchou otázkou: Nechtěl byste u nás taky točit, pane Allene? Je to pochopitelné. Vždyť co může být pro turistickou atraktivitu jakéhokoliv města lepšího, než když se v něm bude odehrávat film, který uvidí milióny lidí a další desítky let se bude promítat v kinech a televizích celého světa?

více ...
19. 10. 2011   |   místo ve filmu

Úvodník: Jedu takhle po trati… do Jeseníků, Alois

O víkendu jedu do Jeseníků. Pokud bude mlha, tím líp. Film Alois Nebel na mě zapůsobil natolik, že tam zkrátka musím a pojedu samozřejmě vlakem, jak taky jinak….

více ...
Stránka 2 z 2
Výsledky 11 - 16 z 16

2
Další »
›|