Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
AdCamp
Seřadit dle:
28. 4. 2014   |   AdCamp

Letošní AdCamp ukázal destinacím jasný směr

Aktuální trendy a inspirace, sdílení know-how, nová perspektivní partnerství – to vše přinesl AdCamp 2014. Reakce návštěvníků i účinkujících vypovídají o tom, že jubilejní pátý ročník potvrdil výsadní postavení AdCampu mezi tuzemskými oborovými konferencemi.

více ...
31. 3. 2014   |   AdCamp

Z přeshraniční spolupráce musí profitovat všichni

Jitka Zikmundová patří mezi významné postavy českého turistického ruchu. Má za sebou úspěšné projekty u nás i v zahraničí, a tak může nejen srovnávat, ale dávat i dobré rady, jak třeba na přeshraniční turistickou spolupráci. Setkat se s ní můžete jako s přednášející na letošním AdCampu.

více ...
31. 3. 2014   |   AdCamp

Na jubilejní AdCamp zavítá opět Daniel Levine

V dubnu se ve Zlíně uskuteční již tradiční mezinárodní konference o marketingu a propagaci v turismu – AdCamp 2014. Jubilejní pátý ročník poradí, jak se stát místem, o kterém se mluví.

více ...
25. 3. 2014   |   AdCamp

Laciné PR na webu skoro nikdo číst nebude, říká Jan Rybář, který vystoupí na AdCampu

Jan Rybář je zkušený novinář, třináct let působil v deníku MF DNES a je mimo jiné nositelem hlavní ceny Czech Press Photo. Nyní vede kreativní agenturu Amaze.cz. Potkat ho můžete na letošním AdCampu – mezinárodní konferenci marketingu a propagaci v turismu, která se koná ve dnech 16.–17. dubna ve Zlíně.

více ...
13. 2. 2014   |   AdCamp

AdCamp 2014

Přípravy vaší oblíbené konference vrcholí. AdCamp letos přivítá Simona Mawera a Daniela Levina. Více čtěte na stránkách www.adcamp.cz.

více ...
13. 2. 2014   |   AdCamp

Rozjeďte se za Levinem a Mawerem do Zlína

Daniel Levine byl návštěvníky AdCampu jednoznačně vyhlášen nejlepším lektorem, a tak nemůže chybět ani na jubilejním pátém ročníku, který se uskuteční 16. a 17. dubna ve Zlíně. Společně se spisovatelem Simonem Mawerem patří mezi letošní hvězdy. Těšit se můžete samozřejmě i na české odborné špičky. Společným tématem pro všechny bude Destinace v centru pozornosti.

více ...
29. 1. 2013   |   AdCamp

DUBEN 2013 PŘINESE DVOJITOU PORCI MARKETINGU A SLUŽEB V TURISMU

Dvě významné odborné konference zaměřené na obor cestovního ruchu a turismu, Hospitality & Tourism Summit a konferenceAdCamp, se rozhodly v letošním roce spolupracovat. Výsledkem by měl být nový formát online diskuze, která propojí účastníkyobou konferencí. A nejen to. Vzroste také počet zahraničních lektorů a návštěvníci získají materiály z obou konferencí. Odspolupráce si organizátoři slibují atraktivnější konferenční zážitek pro své účastníky.

více ...