Nezávislý magazín o marketingu v cestovním ruchu

  • Facebook
  • LinkedIn
  • RSS
zpět

Hlasování v soutěži DestinaCZe 2014 prodlouženo

2. 9. 2014 Autor článku: CzechTourism

Sdílet:

V letních měsících má řada z nás více příležitostí poznat nejrůznější kouty naší země. Po návratu z dovolené či z prázdninového víkendu můžeme odpovědně hodnotit kvalitu ubytování, úroveň gastronomie, poutavost expozic, krásy přírody nebo atmosféru měst. Jednou z možností, jak se o své zážitky podělit, je hlasování v soutěži DestinaCZe 2014. Aby to stihli i ti, kteří se na cesty vydají teprve na konci prázdnin, a také kvůli vysokému zájmu, bylo hlasování prodlouženo do konce září.

„Lidé své zkušenosti rádi sdílejí. Reference od známých jsou zároveň důležitým informačním zdrojem při výběru dovolené nebo výletu. Hlasování v soutěži DestinaCZe v sobě spojuje obojí. Stránky www.destinacze2014.cz rovněž dobře poslouží jako inspirace pro cestování po Česku,“ říká Rostislav Vondruška, generální ředitel agentury CzechTourism, která soutěž vyhlásila. 

Hlasování v soutěži DestinaCZe 2014 bylo o měsíc prodlouženo. Na odpověď, kdo zvítězí v druhém ročníku soutěže o nejlepší turistické atraktivity Česka, si tedy počkáme do 30. září 2014. 

Nejzajímavější destinace se hledají v pěti kategoriích. Veřejnost může vybírat z míst, kde se cítí jako doma (Cítit se jako doma), nebo takových, kde se zabaví celá rodina (Zážitek na 1000 % pro celou rodinu). Jiné zaujmou místa s jedinečnou atmosférou (Genius Loci), místa, která jsou trendy (Trendy destinace), nebo památky, které „vstaly z popela“ a po letech znovu ožívají (Fénix). 

Absolutním vítězem pak bude ten, kdo získá nejvíce hlasů. Na prvenství zatím aspirují dva finalisté z kategorie Genius Loci, a sice Klášter Kladruby a nedostavený gotický chrám Panny Marie v Panenském Týnci. Vyrovnaným soupeřem je jim i favorit kategorie Zážitek na 1000 % pro celou rodinu KOVOZOO. Nic však není rozhodnuto, měsíc hlasování navíc může pořadím významně zamíchat. 

Každý má k dispozici 10 hlasů, které může přiřadit jednomu favoritovi nebo je rozdělit mezi favoritů více. Pro hlasující jsou každý den připraveny drobné ceny, hlavní výhrou, která bude předána po ukončení hlasování, je voucher na pobyt u letošního vítěze v kategorii Cítit se jako doma. Více informací o soutěži a jednotlivých finalistech najdete na www.destinacze2014.cz.

2. 9. 2014 Autor článku: CzechTourism

Tísk článku

Komentáře

Přidat nový příspěvek